bursa-evden-eve-nakliyat
Evden Eve Nakliyeciler
21 Mart 2017
Şehirden Ayrılma Rehberiniz
16 Eylül 2017
Show all

Yeni bir Çevre Edinmek

Yeni Bir Şehirdeki İnsanlarla Nasıl Tanışılır  

şehirdışına-ev-taşımak

 

Yeni Bir Şehre Geçmek  

Herkesin hayatında, yeni zorluklarla ve fırsatlarla dolu heyecanlı bir zaman olabilir. Yaşamak için yeni bir yer bulmak, yeni sokak adlarını öğrenmek ve adresinizi, telefon numaranızı ve araç etiketlerinizi değiştirmek, bu tür bir geçiş yaparken göz önüne alınması gereken şeylerdir. Ve tabii ki, herkes yeni bir şehre taşındıklarında sosyal bir hayat istiyor, değil mi? Bu genellikle kendinizi dışarıda bırakmanız, zaman zaman rahatınızla birlikte dışarı çıkmanız ve yeni insanlarla buluşmanız gerektiği anlamına gelir. Aşağıda, yeni bir şehre geçiş yaparken yeni insanlarla nasıl tanışacağınız üzerine düşünülmesi gereken birkaç yararlı ipucu verilmiştir. 
 

Yerel Kahve Dükkanı’nı ziyaret,edin – Neredeyse kimseyle tanışmadığınız yeni bir şehre geçtiğinizde, yerel kahvede bir fincan kahve içmeyi düşünün. Niye ya? Yalnız bir fincan kahve içmek garip gelse,de, insanlar halka yalnız oturanlara dikkat etmeye eğilimlidirler. Bununla birlikte, bazı insanlara sana gelip bir sohbet başlatmaya ikna edebilir, özellikle birkaç hafta içinde düzenli olursanız. Bunun kutu dışı olduğunu mu düşünüyorsun? Elbette, fakat denemeyi seçerseniz, yeni insanlarla tanışmak harika bir yol olabilir. 
 

Her zaman Evet deyin – Yeni şehrinizde bir kaç kişiyle tanıştığınızda, zamanlamanız bunu yapmanıza izin verirse, bir şeyler yapmasını istediklerinde daima evet derim. Bu size onlarla zaten sahip olduğunuz ilişkiyi geliştirme fırsatını sunmaz, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma ve iletişim kurma şansınız da sunar. Özünde, ilk arkadaşlarınız, yeni bir şehirde sosyal ağınızı genişletmeye çalışırken en iyi varlıklarınızdan biri olabilir. 
 

Toplumsal Buluşmalar Arayın – Pek çok şehir, yeni sakinlerin bölgedeki benzer işleri, ilgi alanları, hobileri olan yeni insanlarla tanışma imkânı tanıyan sosyal toplantılara açıktır. Bu etkinliklerden mümkün olduğunca çok, özellikle katılmak harika bir fikirdir. hem profesyonel hem de kişisel ağlarınızı genişletmek isterseniz. 
 

Girişimi yapın – birkaç insanı tanımak, agresif olmak ve birlikte arkadaşlarınız için bir şeyler bulmaya inisiyatif kullandıktan sonra girişimi yapın. Bu, daha güçlü bir ilişki kurmaya devam etmenize ve şehrin ilgisini çekmenize olanak tanır. 
 

Bir Sosyal Topluluk veya Rekreasyon Sporu Ekibine Katılın – Birçok şehirde, insanlar için profesyonel meslekler dışında katılmak için çeşitli sosyal gruplar ve eğlenceli spor takımları bulunur. İster eğlence amaçlı bir spor, isterse sağlık kulübü üyeliği olsun, iş dışındaki sosyal kulüpler başkaları ile eğlenirken stres atmanın harika bir yoludur. 
 

Yeni bir şehre taşınmaya gelindiğinde, yeni insanlarla tanışma, geçişin daha kolay, daha az stresli ve daha eğlenceli hale getirilmesine yardımcı olacaktır. Size ufkunuzu genişletme ve hem mesleki hem de kişisel olarak size yardımcı olabilecek potansiyel uzun süreli ilişkiler kurma fırsatı verir. Bahsettiğimiz gibi, Rüzgar Nakliyat tüm potansiyel müşterilerimize yardım etmek için burada ve yukarıdaki bilgilerin yeni bir şehirde yeni insanlarla tanışma konusundaki kararlarını vermiş olmasını diliyoruz. Rüzgar Nakliyat ve çalışma şeklimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ek Blog yazılarımıza göz atın veya O534 302 52 72 numaralı telefondan bize ulaşın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.