Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertis Bursa

ucretsiz_ekspertiz-bursa
Evden Eve Nakliyat sektörü hızla gelişmekte ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Uzmanlık Grubumuz, Nakliyat ve Taşımacılık için sorunsuz geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Yıllar boyunca, farklı taşımacılık operasyonlardaki önemli şehir içi ve şehir dışı müşterilerimize hizmet ederek muazzam bir başarı elde ettik. Başarımız, Müşterilerimiz tarafından ifade edilen artan güven ve memnuniyet, personelimizin sürekli uzmanlaşması, acil müdahale esnekliği ve Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler anlamına gelmektedir. Piyasadaki konsolide varlık ve önemli tesislerin ve projelerin geliştirilmesinde kazanılan deneyimin seviyesi, çalışmalarımızın tamamı için bağımsız olarak veya konsorsiyumun sorumluluğu üstlenerek hizmetlerimizin anahtar teslimi sorumluluğunu üstlenmemizi sağlar Projenin büyüklüğü. Her yıl %50 artan müşteriye ve kapasiteye sahip olan Türkiye çapında çok büyük refaranslarımıza güveniyoruz.
Proje gerekliliklerine göre eleman kaynaklarımızı derhal harekete geçiriyoruz ve ihtiyaç duyduğumuz an Ekspertis hizmetimizi devreye sokuyoruz. Hizmetlerimiz, en zorlu çalışma koşullarında bile beklentileri karşılayan ve talep eden müşterilerin taleplerine uyarlanmıştır. Yeni standartlara erişmeye, elimizden gelenin en iyisine ulaştığını hissetmeye çalışıyoruz, ancak her zaman iyileşmek için,de mücadele ediyoruz.
Hem de taşınma işleminiz kesinleştiğinde ne kadarlık malzeme ve ne boyutta araç ihtiyacı olduğu en doğru şekilde ortaya çıkarıldığından taşınma gününde herhangi bir aksiliğin olması ihtimalini de bertaraf ediyoruz.

Ekspertiz sürecinde sizden taşınma işleminin şekli ve kapsamına yönelik tüm gerekli bilgileri de temin ediyoruz; eşyaların sizin mi yoksa firmamız tarafından mı toplanıp paketleneceği, hangi gün ve saatte ne kadarlık bir mesafeye taşınma işleminin gerçekleştirileceği, depolama hizmetine ihtiyaç olup olmayacağı, hassas paketleme gerektiren bir eşyanın ya da farklı paketleme taleplerinin olup olmadığı gibi.
Bizim sizden olan beklentilerimize ilişkin olarak, gerekli tüm bilgilendirmeleri de tarafınıza ileterek bu önemli sürecin huzur içinde geçmesi adına tüm tedbirleri de bu suretle almış oluyoruz. Siz de muhtemel sorularınızı bize bu çalışma esnasında iletebilir, tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.