Yeni bir Çevre Edinmek
15 Eylül 2017
ev-tasima-hizmetleri
Ev Değişimi Hizmetleri
24 Ekim 2017
Show all

Şehirden Ayrılma Rehberiniz

YENİ BİR ŞEHRE TAŞINMAK

Hızlı tempolu ve asla sıkıcı olmayan Bursa sürekli değişiyor. Dükkanlar ve restoranlar gelip gidiyor, binalar demo edilmiş ve yeniden inşa edilmiş ve insanlar göz açıp kapayıncaya kadar içeri girip çıkabiliyorlar. Her yıl yüzlerce kişiye, şehir dışından Bursa ya taşınırken yardım ediyoruz, aynı zamanda düzinelerce kişiyi de dışarıya götürüyoruz. İster hayatınızın bir sonraki bölümünü Bursa da başlatmayı sabırsızlıkla beklemek istersiniz ya da şehri terk etmek üzeresiniz, şehir dışına çıkmak için yararlı bir kılavuz:
 
 
şehirler arasında hareket etmek, sigorta poliçelerini değiştirme, alışılmadık bir yerde konut bulma ve iş değiştirme gibi bir çok ek işle gelebilir. Sahip olduğunuz her mülkün taşınmasıyla ilgili zorluklar da var. Profesyonel bir Nakliyat şirketi işe almaya gücü yetiyorsa, geçişinizi daha kolay hale getirebilir. Doğru yol verici için alışveriş yaparken bakmanız gereken birkaç şey var:
 
Lisanslama ve Sigorta
 
Ev eşyalarını şehirler üzerinden taşıyan tüm şirketlerin, Sigorta şirketleri aracılığı ile Taşıyıcı Emniyet İdaresi aracılığıyla lisanslaması gerekiyor. Bir şirketin uygun şekilde lisanslandığından emin olmak için kontrol etmeli ve işe almadan önce gerekli seviyede sigortayı yaptırmalısınız.
 
Yorumlar
 
Başkalarının Yelp ve Google+ gibi sitelerde bir şirketin hizmetleri hakkında söylediklerini kontrol edin . Şirket verimli, nazik ve uygun fiyatlı olarak biliniyor mu? Bunlar, eşyalarınızı idare edecek taşıtaç seçerken aramak için önemli özelliklerdir.yeni bir şehre taşınma rehberi
 
Bursa Rüzgar Evden Eve Nakliyat Taşıma ve Depolama, lisanslı olduğumuz ve hem şehir içi hem de şehirlerarası taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek için sigortalı olduğunuzu söylemekten mutluluk duyar. Müşterilerimizin bizim için ne söylediği konusunda da gurur duyuyoruz.
 
Uzun mesafeli nakliyat için eğitimli profesyonelleri istihdam etmek, tüm fark yaratabilir.
 
EV İÇİ TAHMİN PLANLAMA
 
Uzun mesafe hareketini kimin seçeceğini önemsemiyorsan, taşımacı meslektaşınla birlikte evde bir tahmin yapmalısın. Eyalet arası hareketli fiyatlar, gönderinizin ağırlığına dayanır; bu nedenle, hareket ettireninizin, neyi hareket halindeyken birinci elden görmesini sağlayarak, en doğru hareketli teklifi hazırlamalarını sağlar.
 
EV TAŞIMA SİGORTASINI ÖĞRENİN
 
Devlet hareketi ile ilgili en çok sorulan soruların birisi de, müşterilerin ek hareketli sigorta satın almalarına gerek olup olmadığı. Taşınmakta olan sözleşmeniz size hareketli paketinizin bir parçası olarak tam değer koruma seçme seçeneği sunmalıdır. Bu sigorta kapsamı daha pahalı olmasına rağmen, hareket halindeyken bir aksilik olması durumunda eşyalarınızı kapar; kırık veya hasar görmüş eşyalar tamamen yenilenir veya değiştirilir.
 
BİR ENVANTER LİSTESİ OLUŞTURUN
 
Taşınmadan önce gün geldiğinde, eşyaların envanterini çıkarmak için zaman ayırın. Kutularınıza sayı verin ve kutuların ve bunların içeriğinin bir listesini yapın. Ayrıca, taşıyıcıların kullanacağı tüm mobilyaların ve aletlerin bir listesini yazın. Bu envanter, eşyaların hepsinin varış yerlerine gittiklerini doğrulamayı kolaylaştıracaktır.
 
PAKETLEME / ETİKETLEME BAŞLARKEN
 
Mümkün olan en kısa sürede ambalajlamaya başlayın! En az bir ay önceden, mevsim giyim, kitap, yemek yemekleri, tatil süslemeleri, ilave nevresimler vb. Gibi ihtiyaç duymayacağınız öğeleri paketlemeye başlayabilirsiniz. Daha ağır olan eşyalar için daha küçük kutular kullanın ve yastık ve yorgan gibi daha hafif öğeler için daha büyük kutular kullanın. Kutularınızı sızdırırken kutunun içeriğini açıklayan her birine bir etiket eklemeyi unutma.
 
Taşıma işlemlerinizi paketlemeye başlamak asla erken değildir!
 
 
Postanızın düzgün bir şekilde iletilmesini sağlamak için hareketinizden önce postane yoluyla bir adres değişikliği dosyası hazırlayın. Şimdi, finansal kuruluşlarınız (banka, kredi kartı, sigorta), üye kuruluşlar (spor salonu, meslek odaları, ülke kulübü) ve hizmet sağlayıcıları (doktor, avukat gibi) ile adresinizin değişeceğini ilgili tüm taraflara bildirmenin zamanı geldi. , Muhasebeci).
 
YENİ YARDIMCI PROGRAMLARI İPTAL ET VE AYARLA
 
Şu anda sahip olduğunuz gaz, elektrik, su, kablo / internet ve diğer yardımcı servis hizmetlerini iptal edin. Hareketli kamyon gelmeden önce yeni evinizde yardımcı programlar kurduğunuzdan emin olun , böylece çalışma ışıkları ve su var.
 
Yeni bir şehre geçmek çok yoğun bir süreç olabilir, ancak deneyimli bir eyaletler arası elemen çalıştırmak, hareketli kontrol listenizin kalan kısmıyla mücadele etmek için sizi özgür bırakacaktır. Biraz örgütlenerek aklınızı koruyabilir ve hareket halindeyken hazır olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.