Paketleme Hizmetleri

Yılların birikimi, en özel anlarınızın şahidi, maddi ve manevi değeri yüksek eşyalarınıza bizler de en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Taşınma ya da depolama sürecinde hiçbir şekilde zarar görmemelerini temin etmek adına, paketleme hizmetleri alanındaki tüm yeni uygulamaları ve malzemeleri de kullanarak, son derece güvenilir şekilde paketleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak bizler büyüklü küçüklü tüm eşyalar özelliklerine uygun paketler içinde muhafaza edilmekte olup, yeni yerlerinde de aynı şekilde kullanıma hazır olmaları için gereken tüm tedbirleri almaktayız. Eşyalarınızın bir süre depolarımızda ya da size ait bir depoda muhafaza edilmesi gerekiyor ise, bu duruma uygun olarak ilave paketleme tedbirleri de alarak eşyalarınızın bekleme sürecinde zarar görmelerine asla müsade etmemekteyiz. Ofis taşımalarında; büyük ebatlı ancak aynı zamanda hassas donanımlı; fotokopi makinesi, bilgisayar kasaları, tarayıcılar gibi eşyalarınızı özel ahşap kutularımız ile paketlemekte, yeni yerlerine güven içinde transfer etmekteyiz. Ofis ya da evinizi taşımanız söz konusu ise siz sadece iletişim bilgilerimizden bize ulaşın, eşyalarınız bizimle en güvenli ellerde olacaktır!

paketleme-hizmetleri

Bizimle Eşyalarınız Hep Yeni Kalır.

Eşyalarınızı Güvende tutan kaliteli işçilik ve bilinçli olarak kamyona yerleşmesidir.

Ev Taşıma Şirketi olarak taşıma işlemlerinizde sorumluluk alıyoruz ve meydana gelebilecek her türlü hasarı üstleniyoruz. Bu kapsamda hizmet veren ve kendine bu derece güvenerek iş yapan tek firma olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.
Esasında sizin hiçbir hasarınızı karşılamamıza gerek kalmayacak, zira biz hiçbir eşyanıza hiçbir zarar vermeyeceğiz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizin çok azında küçük zararlar ortaya çıkmış ki, bunlar da bütünüyle şartlardan kaynaklanmıştır. İşimizi yapış biçimimiz nedeniyle hiçbir zarar görmeyeceksiniz. Buna rağmen herhangi bir zararı da koşulsuz olarak karşılayacağımız sözünü veriyoruz.

Evinizi Sigortalı Taşıyoruz Yalanı..!

Maalesef hiçbir sigorta şirketi ev taşıma esnasında oluşacak olan kırılma çizilme gibi hasarlarını kabul etmez bu yüzden Sigortalı taşımacılık yalanlarına inanmayın .

Hiç mi sigorta yapmayalım? Diye düşünüyorsanız şöyle anlatayım Özellikle şehir içi evden eve nakliyatta sigorta yaptırmak bana göre anlamsızdır. Ciddi bir trafik kazası yaşanma olasılığı son derece azdır. Şehirler arası evden eve taşınırken ise iyi bir sözleşmeye ilave olarak sigorta yapılması size ekstra koruma sağlayabilir. Kısaca Ev Eşyası taşınırken 2.el konumuna giriyor çok büyük kazalar: Kamyonumuzun Yanması Kaza Yapıp Takla atması tüm eşyalarınızın kullanılamaz duruma gelmesi şartları oluşmadıkça sigorta şirketleri hiç bir hasarı kabul etmez. Bir sigorta şirketine telefon edip detaylı bilgi alınız

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.