Hakkımızda


Kalite güvencesi
Uzman grubumuz , siz değerli müşterilerimizin beklentileri ile uyuşmak üzere üstün nitelikli paketleme ve taşıma hizmetleri sunmaktadır. Mobilyalarınızı yüksek kaliteli ambalaj malzemesi gibi kaplar, kartonlar, kutular, ambalaj kağıtları ve başka bir konuma bir yerden her türlü hızlı ve güvenli teslimat için çalışırız. Nakliye esnasında güvenliğini sağlamak için malların ambalajlanması için uygun plan kiti bile kullanıyoruz.
Bizim takım
Mükemmel taşımacılık ve paketleme hizmetleri sağlayan, enerjik, motivasyon sahibi ve tecrübeli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var . Ekibimiz, kaliteli çalışmalarını ve müşterilerimize kişisel özeni göstermek suretiyle eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ekip üyelerinin yanı sıra, optimum müşteri memnuniyeti için mükemmellik ile ambalajlama sürecini organize etmemize, kontrol etmemize ve yönetmemize yardımcı olan uzmanlarımız da var . Yeniden yerleştirme nihai adımına kendilerini en temel seviyede tutan nitelikli personel sahibiyiz. Bunu yapmak için, eşyaların taşınmasında ve nakliyesinde son derecede etkili olan yüksek vasıflı işçilerimize güveniyoruz.onları diğer şehirlere götürürler. Düzenli eğitim, uzman danışmanlığı ve yenilikçi fikirlerle, ekibimize paketleme ve taşıma hizmetleri ile baş etmenin yollarını öğrenmeye devam ettik.

Rüzgar evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde Bursa’nın her yerine kısa sürede taşınabileceksiniz. Sadece ev değil ofis taşınması konusunda da kaliteli hizmet sunmaktayız. Eviniz ya da ofisiniz için önemli olan tüm eşyaları gerekli hassasiyeti gösterecek şekilde taşımaktayız. Yıllardır sektörde olan uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınıza zarar gelmeden yeni adresinize götürmekte ve hızla kaliteyi birleştirmekteyiz.

 

 

 

Zamanında Hizmet

 

Nakliyat konusunda hizmet talep eden müşteriler açısında en önemli konulardan biri zamanında hizmettir. evden eve nakliyat firmaları arasında tercih yapan kişiler de bu konuya özen göstermektedir. Bu konuda firmamızın referansları ve bizi tercih eden müşterilerin yorumları olumludur. Özellikle bu konuda acele eden kişiler için mümkün olan en kısa sürede taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede stres yaşamadan ve içiniz rahat bir şekilde taşınma işlemini gerekleştirmiş olacaksınız.

Nakliyat firması araştırması yaparken mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Hizmet kalitemizi ve daha önce gerçekleştirdiğimiz taşıma işlerini sunduktan sonra karar vermeniz kolaylaşacaktır. Tüm eşyaları sigortalayan firmamız, oluşabilecek hasarı kısa süre içinde karşılamaktadır. Yani, ekibine güvenen ve bu doğrultuda hareket eden firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin herhangi bir eşyasının taşıma sürecinde hasar görmesi durumunda bu hasarı karşılanmaktadır. Böylece içiniz tüm taşıma işlemi süresince rahat edecektir.

 

 

no-repeat;center top;;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.