Evden Eve Nakliyat Sırasında Zarar Görmesi En Yüksek Beş Şey

Profesyonel Ev Taşıyıcı için Dikkat Edilecekler
6 Kasım 2017
Bursa Ev Taşıma Firmaları
27 Şubat 2018
Show all

Evden Eve Nakliyat Sırasında Zarar Görmesi En Yüksek Beş Şey

Bazı şeylerin diğerlerinden daha fazla hareket ederken hasar görmesi daha olasıdır. İşte ev taşıma sırasında zarar görmesi muhtemel en önemli 5 şey ve bu tür hasarları nasıl önleyeceğiz

 
1 – İçme Kapları
 
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, içki içen gözlükler kırılgan maddenin listesinin başında. Bununla birlikte, zararları önlemek için aşağıdakileri yapmak bursa-ruzgar-evden-eve-nakliyatoldukça kolaydır:
 
Doğru kutuyu kullanarak. Sözde “bulaşık paketleri” kutuları, ek koruma için iki kat kalın duvarlara sahiptir, bu nedenle bunlar bu amaçla en uygun kutu tipidir.
Her bir camı ambalaj kağıdına yatay olarak yerleştirin ve (köşeden başlayarak) içine camı yuvarlayın, kağıt kenarlarını sıkıştırın (börek sargısı gibi). Her cam kalınlığına bağlı olarak, bu işlemin ilave kağıt yapraklarını kullanarak 3 ila 5 kez tekrarlanması gerekir. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ambalajı açarken camın sarma kağıdıyla dışarı atılmasını önlemek için paketi etiketleyin (bu özellikle küçük gözlükler için önemlidir).
Buruşuk ambalajın kullanılması kutunun tabanını hafifletmek için inceltilir.
Sargılı gözlükleri dikey olarak yerleştirin (bu çok daha güvenli bir şekilde), bir katmanda kutuya yerleştirilir.
İlk katmanın tamamlanmasından sonra, bir paketleme kağıdı katılması.
Bu katmanları, kutu dolu olana kadar tekrar ederek kalan boşlukları doldurmak için buruşuk ambalaj kağıdından emin olun.
 
2 – Tabaklar
 
Çoğu zaman, çok az dolguya sahip kutulara yerleştirilir; plakalar, ne yazık ki, Bursa Evden Eve Nakliyat sırasında zarar görmesi muhtemel ikinci olasılıktır. Yine, her plakayı en fazla 5 yaprak ambalaj kağıdına sararak, bunları etiketleyerek ve yastıklı kutuya dikey olarak yerleştirerek hasarları önleyebilirsiniz; tabakaların her bir tabaka üzerine kağıt koymak ve herhangi bir sol metin boşaltılmış kağıt ile doldurarak bitirmek.
 
3 – Resim, Cam Resim Çerçeveleri ve Aynalar
 
Cam çerçeveler, resim ve aynalar sıklıkla hasar görür çünkü hareketli kutular yastıklara yeterince dayanmaz ve / veya boşluklar üst kısımda kalır. Bu parçaların hasar görmesini önlemek için:
 
Bir resim kutusu kullanın.
Kutunun alt kısmını buruşuk kağıtlarla hizalayın.
Resminizi kutuya yerleştirin ve herhangi bir yerde boşluk kalmadığından emin olarak kutusunun ön, arka, yan ve üstünü kağıt ve / veya kabarcık sargısı ile doldurun.
 
4 – Abajur kutuları
 
Genellikle geniş ve düzensiz şekilli abajurlar paketlemek zor olabilir. Doğru şekilde paketlenmedikçe kolaylıkla yırtılabilir veya çukurlaşabilirler. Bunun gerçekleşmesini engelleyin:
abajur
Her gölge için ayrı kutular kullanma.
Her gölgeyi köpük sarınarak sarın, her inçin kapalı olduğundan emin olun.
Gölgenin iç boşluğunu buruşuk ambalaj kağıdı ile doldurun (baskı, tonlarınıza dökülüp atılabileceğinden gazeteyi kullanmayın).
Kutuyu buruşuk ambalaj kağıdı ile yastıklarken, gölgeyi içine koyarak ve buruşturmayı önlemek için daha buruşmuş kağıtla emniyete alın.
Gölgenin üzerine herhangi bir şey koymayın (örneğin keten gibi yumuşak kıyafetler bile koymayın), gölgeyi hareket ettirmeyi durdurmak için üstüne daha fazla buruşmuş kağıt ekleyin.
 
5 – Stereo Ekipman
 
İnsanlar sıklıkla stereo ekipmanlarının birden çok bileşenini aralarında dolgu yapmadan bir kutuya yerleştirirler. Bu, elbette, her türlü hasara neden olabilir. Hasarı önlemek için:
 
Kabarcık sargısında ilk bileşenini sarın ve tamamen kapalı olduğundan emin olun.
Kabarcık sargısını yerine koymak için bantlayın ve öğeyi bir kutuya dikey olarak yerleştirin (elbette orijinal kutu ve paketleme malzemeleriniz yoksa, “bulaşık kutusu” veya “çift oluklu kutu” idealdir).
Bir sonraki bileşen sarın ve birincil bileşenin yanındaki kutuya yerleştirin. Bileşenleri yığını yapmayın, ancak hepsini (veya kutunuza sığabilecek kadar çok) yan yana yerleştirin.
Parçalanmış kağıtları, bileşenler arasındaki boşlukların içine koyun, daha sonra ilave yastıklama ve öplerin dolaşmasını önlemek için üste kağıt ekleyin.
 
Evden Alınanlar İçin Nihai Paketleme İpuçları
 
Tabii ki aşırı ağırlığın potansiyel olarak ciddi kişisel yaralanmalara neden olabileceği için, kutuları çok ağır olmamaları önemlidir. Dipleri bırakmamalarını sağlamak için daha ağır öğeler içeren kutular (örn. Bardaklar, tabaklar, vb.) Çift veya üçlü olarak bantlanmalıdır (her iki yönde de bantlar). Yine de, profesyonel paketleyicilerinizin sizin için iş yapmasına izin vererek eşyalarınızın güvenli ve güvenli bir şekilde paketlendiğinde emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.